ATC OSTENDE

ATC Ostende Bolevák Vám díky své ideální poloze nabízí jedinečnou možnost trávení dovolené nebo jen víkendu na klidném místě v nádherné přírodě, kde člověk unikne všemu shonu a přitom zůstává na dosah krajského města, s možností využití všech jeho sportovních, kulturních i společenských předností.

 

Umístění

Areál kempu o rozloze 4,2ha se rozkládá břehu Boleveckého rybníka, který je největším a nejoblíbenějším z celé ojedinělé rybniční soustavy severního předměstí Plzně, jenž tvoří atraktivní rekreační a volnočasovou oblast.

 

Charakteristika

Autokemp Ostende Bolevák byl jako jeden z pouze deseti kempů celé republiky oceněn za ubytování a služby Zlatou hvězdou a s novým provozovatelem, společností BOLEVÁK LAKE s.r.o. do něho přišly a nadále budou přicházet další investice, aby se Vám zde trávil volný čas ještě příjemněji a pohodlněji a naše služby pro Vás snesly srovnání s nejvyššími evropskými standardy. Pro letošní rok byla například provedena celková parková úprava areálu, kompletně opraveno a novým nábytkem vybaveno všech 49 chat a 5 bungalovů, nově zařízena restaurace, budou postavena dvě mola pro snazší přístup ke koupání a upraveno dětské hřiště.

Také do přilehlé pláže Boleveckého rybníka a do čistoty jeho vody investovalo město Plzeň nemalé prostředky a prostředí pro rekreaci je zde opravdu ideální.

 

Ubytování

K pobytu u nás můžete využít 150 lůžek ve 49 chatách a 5 bungalovech ( bungalovy mají vlastní sociální zařízení vč. vany se sprchou ) Vybrat si můžete některé z 80 míst pro karavan nebo jen postavit stan na jednom ze 100 míst, která jsou Vám k dispozici jak na volné ploše, tak i pod vzrostlými stromy.

Služby recepce lze využít v době od 07:00 do 22:00 (mimo sezónu od 09:00 do 20:00) a kromě restaurace je zde v sezóně i stánek s ranním bistrem od 7:00 do 10:00. Společné sprchy a toalety jsou prostorné a udržované ve stálé čistotě.

Samozřejmým standardem je bezbariérový přístup do několika chat i sociálních zařízení.

 

Sportovní a kulturní vyžití

V areálu lze provozovat všechny běžné letní sporty, na veřejné pláži si půjčit paddleboardy nebo loďku.

Bezprostřední blízkost města Plzně, Města evropské kultury 2015, nabízí všechna svá lákadla. Jen namátkou například Plzeňskou Zoo, Dinopark, Pivovarské muzeum, Techmánii, navštívit můžete Zámek Kozel, Katedrálu svatého Bartoloměje nebo muzeum letadel ve Zruči. V dosahu je také několik golfových hřišť v Dyšině, Darové nebo Alfrédově.