telefon rezervace

+420739604603

e-mail:

recepce@bolevak.eu

Otevírací doba

9,00 - 20,00 hod

V oblasti Velkého Boleveckého rybníku se každoročně koná mnoho rozmanitých akcí pro veřejnost i pro firemní zákazníky. V rámci Autocampu Ostende Bolevák lze připravit:

Svatba včetně obřadu pod širým nebem

Pokud hledáte prostor pro svatbu v přírodě přímo v Plzni jsme pro Vás správnou volbou. Obřad je možné připravit přímo v našem Autocampu, pro svatební hostinu můžete využít služeb našeho Restaurantu Ostende, kde je k dispozici 80 míst uvnitř a dalších 80 míst na terase a Vaše hosty můžete ubytovat přímo v chatičkách.

Firemní teambuilding/ akce

Chcete pro své kolegy připravit nezapomenutelné chvíle plné zábavy i adrenalinu. Dokážeme Vám připravit teambuilding na míru na vodě i na souši, k tomu catering a ubytování s možností využití celé kapacity autocampu. Máme zkušenosti i se zajištěním hudebního programu.

Klubové akce – srazy

Každoročně se u nás konají klubové akce nejen historických vozů, pro které zajišťujeme ubytování, stravování a plochy pro konání těchto srazů. Jestli i Vy plánujete podobnou akci, neváhejte nás oslovit. Termíny na další sezónu se začínají plnit.

Sportovní akce

Krásné prostředí kolem Boleveckých rybníků přímo vybízí k uspořádání sportovních akcí pro celou rodinu. Během sezóny se u nás koná několik významných sportovních událostí jako je Běh Plzeňské teplárenské, Predator RUN nebo Bolevecký běh.

Vinná stezka kolem Boleváku

Dnes již tradiční procházka se sklenkou vína kolem Boleveckých rybníků. Pokud jste ještě nenavštívili, doporučujeme vyzkoušet. V ceně vstupenky je vždy neomezená degustace vín z jižní Moravy zdarma. Tato akce se tradičně koná kolem poloviny června. V sezóně 2023 se můžete těšit na termín sobota 17.června 2023. Vstupenky je možné zakoupit i jako poděkování zaměstnancům či obchodním partnerům.

Máte zájem uspořádat v Autocampu Ostende Bolevák akci nebo máte k jakékoliv akci otázky?

Neváhejte nás kontaktovat na tel.: +420 737 832 000 nebo na e-mailu: info@bolevak.eu