telefon rezervace

+420739604603

e-mail:

recepce@bolevak.eu

Otevírací doba

9,00 - 20,00 hod

Nabízíme ubytování v chatičkách od 2lůžkové po 4lůžkovou variantu a v několika bungalovech s vlastním sociálním zařízením. Celkově se v našem Autocampu Ostende Bolevák nachází 155 lůžek. Dále je možné využít mnoha stanových ploch a míst pro parkování karavanů nebo obytných vozů s přípojkami k elektrické energii.

Autocamp se nachází přímo na břehu Velkého Boleveckého rybníka s velmi dobrou dostupností do centra města Plzně městskou hromadnou dopravou, pěšky nebo na kole. V blízkosti se také nachází plzeňská ZOO s Dinoparkem.

Jsme dobrým výchozím bodem nejen pro objevování krás historického centra města nebo pivovaru, ale i severního Plzeňska, kde se nachází mnoho přírodních i kulturních památek.

V neposlední řadě je možné náš kemp využít nejen pro dovolenou a odpočinek, ale je zde možné pořádat i firemní, sportovní a klubové akce.

Více informací o ubytování v našem Autocampu Ostende Bolevák Vám sdělíme na telefonním čísle +420 737 832 000

Typy chatek

Dvoulůžková chatka

Chatka pro max. 2 osoby s dvěma postelemi, povlečenými lůžkovinami, skříní pro odkládání věcí a zahradním nábytkem pro sezení na terásce.

Třílůžková chata

Chata pro max. 3 osoby se třemi postelemi, povlečenými lůžkovinami, skříní pro odkládání věcí a zahradním nábytkem pro sezení na terásce.

Čtyřlůžková chata typu A

Chata pro max. 4 osoby se čtyřmi postelemi, povlečenými lůžkovinami, skříní pro odkládání věcí, lednicí a zahradním nábytkem pro sezení venku.

Čtyřlůžková chata typu B

Chata pro max. 4 osoby se dvěma ložnicemi a předsíní. Každá z ložnic má dvě oddělená lůžka s povlečenými lůžkovinami, v předsíni se nachází jídelní stůl se čtyřmi židlemi, skříň a regál na odkládání věcí a lednice.

Čtyřlůžková chata typu C

Chata max. pro 4 osoby s ložnicí v patře, kde se nachází 4 postele s povlečenými lůžkovinami. V přízemí je obytný prostor s jídelním stolem a čtyřmi židlemi, gaučem, skříní pro odkládání věcí a lednicí

Bungalov

Chata pro max. 4 osoby s vlastním sociálním zařízením (oddělenou koupelnou od WC), samostatnou ložnicí s manželským lůžkem a obytným prostorem s dalšími dvěma postelemi, kuchyňským koutem, jídelním koutem a lednicí. Zahradní nábytek pro sezení na terásce.

Plochy pro kempování

V našem kempu je mnoho ploch pro stanování, kempování v obytných vozech a karavanech včetně elektrických přípojek. Každý host si může vybrat zda svou dovolenou stráví na slunném nebo stinném místě v kempu. Tyto plochy se nachází jak v přední, tak i v zadní části kempu (zadní část je přilehlá břehu rybníku)